Gdzie na randkę w Krakowie?
Kraków

Gdzie na randkę w Krakowie?

Kraków oprócz historycznej części jest również bardzo urokliwym oraz romantycznym miastem. Wiele uliczek, knajpek czy lokalizacji idealnie nadaje się na randkę. Niezależnie od tego, czy mieszkamy w Krakowie na stałe, czy chcemy do niego przyjechać, warto zwrócić uwagę na kilka lokalizacji, które z pewnością idealnie nadają się na romantyczny spacer. Poniżej podpowiadamy, gdzie w Krakowie warto zabrać ukochaną lub ukochanego.

Gdzie na randkę w Krakowie?

 

Floriańska i Krakowskie uliczki

Pierwszym miejscem na randkę w Krakowie są same jego uliczki. Spacerując nimi np. na Starym Mieście, w każdej chwili możemy wejść do jednej z wielu restauracji. Randka taka nie będzie miała sztywnego harmonogramu i umożliwi płynne rozwijanie się sytuacji. Sam spacer po Krakowskich uliczkach szczególnie w letnie wieczory jest niepowtarzalnym przeżyciem. Zwieńczenie spaceru kolacją przy świecach będzie strzałem w dziesiątkę.

Ogród Botaniczny

Kolejnym miejscem, jakie możemy wybrać na randkę w Krakowie jest... ogród botaniczny. Choć trudno w to uwierzyć znajduje się on w centrum miasta. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego jest spokojnym i urokliwym miejscem pełnym zieleni. Znajdują się tam także ławki, na których możemy spędzić czas. Jest to bardzo dobry wybór, jeśli nasz partner lubi naturę lub chcemy oderwać się od miejskiego zgiełku.

Krakowskie Zoo

Jednym z najbardziej nietypowych miejsc na randkę w Krakowie jest z oo. Choć nie jest to pierwsza lokalizacja, która przyjdzie na myśl, obmyślając plany randki, w tym miejscu możemy spędzić czas niezwykle oryginalnie. Znajdziemy tam ok. 260 gatunków zwierząt. Przyjemne spędzanie czasu ze zwierzętami z pewnością będzie czasem udanym, w którym prócz spotkania miło spędzimy czas..

Kopce w Krakowie

Niezwykle romantycznym miejscem, w które możemy wybrać się na randkę w Krakowie, są liczne kopce. Kraków posiada ich kilka np. Kościuszki czy Krakusa i Wandy. Wejście na nie gwarantuje nam niezwykle urokliwe widoki Krakowa - szczególnie wieczorem. Kopce są zlokalizowane w różnych częściach miasta, dlatego też dotarcie do nich nie powinno być problematyczne. Zjedzenie zabranej ze sobą kolacji w takim miejscu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zobacz więcej podobnych postów