Dlaczego warto zdecydować się na hotel w pobliżu lotniska?
Kraków

Dlaczego warto zdecydować się na hotel w pobliżu lotniska?

Wielu polskich i zagranicznych turystów odwiedzając Kraków chętnie decyduje się na wybór hotelu, który znajduje się w pobliżu portu lotniczego im Jana Pawła II Kraków - Balice. Lokalizacja hotelu ma dla wielu osób duże znaczenie. Dlaczego? Ponieważ wybierając hotel przy lotnisku jesteśmy w stanie zaraz po przylocie szybko i bez problemów dotrzeć do miejsca zakwaterowania, a na koniec pobytu na spokojnie i bez stresu udać się na lotnisko na lot powrotny, który zaplanowany jest nawet na bardzo wczesne godziny poranne.

Hotel przy lotnisku Balice – Kraków – dla kogo?

Kraków to miasto, które ze względu na swoje walory oraz światowej klasy zabytki, co oku odwiedzane jest przez miliony turystów. Warto przy tym zauważyć, że jest to także miejsce, do którego wiele osób podróżuje w celach biznesowych. W dzisiejszych czasach popularnym środkiem transportu w przypadku podróży służbowych jest samolot. Dla wszystkich osób, które do stolicy Małopolski udają się w celach biznesowych hotel znajdujący się blisko lotniska Balice – Kraków jest bez wątpienia najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Tego typu obiekty posiadają, bowiem wszystko to, co niezbędne dla podróżujących samolotami. Wybierając hotel Balice Kraków jesteśmy w stanie szybko, nie tracąc czasu i energii, dostać się do miejsca zakwaterowania, aby tam na spokojnie odświeżyć się i odpocząć po przebytej podróży. Warto również podkreślić, że jest to także doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji czy tez spotkania biznesowego.

Dlaczego warto zdecydować się na hotel w pobliżu lotniska?

Hotel położony blisko lotniska sprawdzi się także w przypadku rodzin wracających z wakacji z innych krajów. Po przylocie do Krakowa w godzinach wieczornych warto jest zregenerować siły przed podróżą do domu, zwłaszcza, jeżeli mamy do pokonania jeszcze długą trasę. Możliwość pobytu w wygodnym hotelu docenią szczególnie dzieci, które będą mogły na spokojnie odpocząć po locie samolotem.

Na jaki hotel w pobliżu lotniska Kraków- Balice warto się zdecydować?

Nie zależnie od tego czy podróżujemy w celach biznesowych czy rekreacyjnych, poszukując noclegu w pobliżu portu lotniczego w Balicach z całą pewnością warto bliżej zapoznać się z ofertą Neohotelu Airport znajdującego się w podkrakowskiej Rząsce. Jest to nowoczesny obiekt o wysokim standardzie. Neohotel Airport znajduje się zaledwie 3 km od lotniska (niecałe 5 minut jazdy samochodem). Hotel udostępnia pokoje typu studio, pokoje dwuosobowe oraz apartament rodzinny. Dużą zaletą obiektu jest rozległy ogród, w którym można miło spędzić czas, co stanowi doskonałą alternatywa dla zgiełku miasta. W okresie letnim istnieje również możliwość skorzystania z dostępnego w ogrodzie grilla. Neohotel Airport swoim gościom zapewnia między innymi: bezpłatny parking, smaczne śniadanie w formie bufetu, które są już wliczone w cenę pokoju, atrakcyjny hotelowy bar oraz bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego obiektu. W miejscu tym możemy liczyć na kameralną, zaciszną atmosferę oraz na miłą i profesjonalną obsługę. Warto również podkreślić, że hotel ten akceptuje pobyt zwierząt domowych.

Zobacz więcej podobnych postów