Flota Traficara – czym się specjalizuje?
Kraków

Flota Traficara – czym się specjalizuje?

Traficara to flota, która oferuje wypożyczenie nowoczesnych i oszczędnych samochodów miejskich, których jakoś poruszania się po mieście jest niezwykle satysfakcjonująca. Osoby zainteresowane transport Castorama Kraków mogą tego dokonać właśnie z pomocą Traficar.pl.

Traficargo – na czym polega?

Jest to oferta przeznaczona dla osób, które zainteresowane są wypożyczeniem samochodów miejskich najwyżej jakości na terenie Krakowa, Poznania, Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta. To oferta dla kierowców, którzy mają wysokie wymagania co, do pojazdu, którym jeżdżą. Z pewnością ten typ samochodów będzie odpowiedni także dla osób podróżujących obok kierowcy.

Co takiego wyjątkowego jest w tych samochodach? Z pewnością to, że posiadają optymalne wymiary aut, które nie sprawią żadnych trudności podczas parkowania na terenie miejskim. Zapewniają komfortową i dynamiczną jazdę co przekłada się na niskie spalanie i emisję CO2. Na pewno jest to istotne dla osób wypożyczających samochody. Komfort nie tylko ma odzwierciedlenie w jeździe, samochody z Traficara posiadają szykowną tapicerkę, mnóstwo schowków oraz niezawodne systemy multimedialne z Bluetooth.

Flota Traficara – czym się specjalizuje?

Renault Kangoo Van – to przykładowy samochód z Traficara odpowiedni do transport sklepów Castorama w Krakowie

Renault Kangoo Van to idealny model w przypadku potrzeby transportu do sklepów Castorama Kraków. Posiada pojemny bagażnik do 800 kg. Szerokość strefy ładunkowej wynosi 1 219 mm, a jej wysokość to 1 129 mm. Długość użyteczna załadunku w najkrótszym miejscu może wynosić 1 862 mm, a w najdłuższym 2 115 mm. W przypadku złożenia siedzenia przedniego pasażera, długość użyteczna wynosi 2 886 mm. Samochód posiada pełną metalową przegrodę, która oddziela część ładunkową od kabinowej. Ponadto, wyposażony jest w drzwi boczne przesuwne lewe i prawe, drzwi tylne pełne lewe i prawe, punkty do mocowania bagażu pasami transportowymi.

Samochód Renault Kangoo Van cechuje komfortowe wnętrze, które w środku umieszczony ma centralny zamek drzwi, który sterowany jest za pomocą kluczyka do samochodu; elektryczne szyby przednie, które można regulować; kierownicę regulowaną w pionie; klimatyzację regulowaną manualnie; lusterka boczne, które sterowane są elektrycznie oraz zagłówki z regulacją wysokości.

Samochód ten wyposażono w systemy zapewniające bezpieczeństwo takie jak: 3 punktowe pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne oraz system dynamicznej kontroli toru jazdy ESC.

Dodatkowe funkcje Renault Kangoo Van

Klientów zachęcić mogą dodatkowe funkcje, w które ten samochód został obdarzony, a które są niezwykle pomocne w trakcie jazdy. Mowa tu o tylnych czujnikach parkowania oraz Extended Grip, to funkcja, która wspomaga ruszanie pod górę oraz ruszanie w trudnych warunkach. Pomocne są także multimedia, znajdujące się w tym samochodzie. Należy do nich radioodtwarzacz wyposażony w złącza Bluetooth i USB oraz pilot sterujący radiem, znajdujący się pod kierownicą.

Szukasz transportu dla swoich materiałów? Sprawdź transport Castorama Kraków z Traficar.pl.

Zobacz więcej podobnych postów