Wynajem aut dla firm w mieście Kraków.
Kraków

Wynajem aut dla firm w mieście Kraków.

W Krakowie coraz to więcej firm korzysta z nowoczesnej usługi, jaką jest wynajem aut. Takie rozwiązanie ma, bowiem wiele zalet i korzystnie prezentuje się, jako alternatywa dla zakupu bądź leasingu auta. Przy wynajmie samochodu przedsiębiorca jest w stanie dokładnie określić koszty związane z korzystaniem z samochodu (uniknie, więc nieprzewidzianych wydatków), otrzymuje dowolnie wybrane auto od ręki, ma zapewnioną kompleksową obsługę samochodu i co najważniejsze samodzielnie może określić czas, na jaki wypożyczy wybrany pojazd.

Kraków – miasto, w którym wynajmiemy idealny samochód dla naszej firmy

Wynajmując samochód w Krakowie możemy liczyć na dogodne miejsce zarówno odbioru, jak i zwrotu auta. Na terenie miasta Kraków działa, bowiem znana i ceniona firma Express Car Rental, która to zapewnia swoim klientom wygodny wynajem aut oraz szereg elastycznych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Z usług tej firmy możemy skorzystać na terenie całego naszego kraju. Przedsiębiorstwo Express Car Rental posiada w Polsce, aż 85 oddziałów. Wielu klientów wysoko ceni sobie ofertę tej firmy zwłaszcza ze względu na: szeroki wybór nowoczesnych aut osobowych, dostawczych i ciężarowych, profesjonalną obsługę, ubezpieczenie, a także szereg usług umożliwiających komfortową eksploatację zawartych w cenie wynajmu auta. Ponadto warto dodać, że firmy, które swoją działalność prowadzą na terenie, na którym ryzyko uszkodzeń wynajmowanego pojazdu jest bardzo duże mogą dodatkowo skorzystać z możliwości wykupienia jednego z pakietu ograniczających ryzyko związane z eksploatacją auta np. pakietu złotego, w którym odpowiedzialność za uszkodzenie pojazdu ograniczona jest wyłącznie do działań umyślnych lub rażącego niedbalstwa. Wynajem samochodu to sposób na optymalizacje kosztów operacyjnych. Warto również podkreślić, że takie rozwiązanie nie stwarza ryzyka związanego z końcową wartością pojazdu, za sprzedaż auta po zakończeniu umowy odpowiedzialna jest, bowiem wypożyczalnia.

Wynajem aut dla firm w mieście Kraków.

Express Car Rental – największa wypożyczalnia samochodów w Polsce

Firmie Express Car Rental od początku jej działalności, czyli od 1996 roku zaufało wielu klientów indywidualnych i biznesowych. A wszystko to, dlatego, że przedsiębiorstwo to zapewnia najwyższy standard świadczonych usług. Firma oferuje opcje wynajmu auta na minuty, dni, miesiące lub lata. Udostępnia również możliwość skorzystania z wynajmu łączonego, dzięki któremu w wygodny sposób, bez potrzeby podpisywania kolejnych umów można wynajmować dodatkowe pojazdy dla swojej firmy. Jeżeli więc interesuje nas wynajem aut Kraków i poszukujemy w tym celu profesjonalnego partnera biznesowego to z całą pewnością warto wziąć pod uwagę firmę Express Car Rental. Pamiętajmy, że pracownicy tej firmy w profesjonalny sposób pomogą nam dopasować ofertę wynajmu do naszych potrzeb. To właśnie tu możemy liczyć na możliwość zmiany zadeklarowanego limitu przebiegu, niskie opłaty za nadprzebieg, pomoc indywidualnego opiekuna klienta, a także najlepsze doubezpieczenie.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – wynajem aut Kraków.

Zobacz więcej podobnych postów