Pomysły na randkę w Krakowie
Kraków

Pomysły na randkę w Krakowie

Kraków jest magicznym miastem, w którym zawsze jest co zobaczyć. Nie ma tutaj problemu ze znalezieniem idealnego miejsca na randkę. Podpowiemy wam kilka miejsc, w jakie możesz zabrać swoją drugą połówkę.

 

Spacer

 

W okresie od listopada do końca lutego co roku organizowana jest wystawa tematyczna świateł w Ogrodzie Doświadczeń im. S. Lema. Bardzo interesująca i romantyczna. Przez cały rok można odwiedzić Ogród Zoologiczny, który znajduje się w Lasku Wolskim, dzięki czemu każdy odpocznie na łonie natury, w błogiej ciszy i z dala od miejskiego zgiełku. W Krakowie świetnymi punktami widokowymi są kopce. Widać z nich całą panoramę miasta, a jeżeli wybierzecie się na nie po zmierzchu, wrażenie będzie niesamowite i z całą pewnością romantycznie. Jeśli oboje lubicie wyzwania i ciekawe doświadczenia, możecie wziąć udział w odnajdywaniu skrytek za pomocą GPSu. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację i można zacząć zabawę.

 

Pomysły na randkę w Krakowie

 

Inne atrakcje

 

Najpopularniejszą trasą wycieczek rowerowych w Krakowie są do Tyńca. Jeżeli nie posiadacie swoich jednośladów, możecie takie wypożyczyć i cieszyć się podczas wycieczki wspaniałymi widokami wzdłuż Wisły. Kraków i jego historia są wystarczającym powodem, by chcieć korzystać ze spacerów. W samym mieście znajduje się około 360 zabytkowych kościołów. Jeśli lubicie spacerować szlakiem krakowskiej architektury, to jest to idealny pomysł na randkę. Dla lubiących się poruszać idealnym miejscem na randkę jest nauka tańca. Regularne ćwiczenia sprawią, że pozbędziecie się zbędnego tłuszczyku i wasze relacje będą coraz bliższe. W cieplejszych miesiącach w krakowskich parkach organizowane są pikniki. Można zabrać swój koc i koszyk piknikowy i relaksować się na łonie natury. Wiele osób wybiera na randkę Ogród Botaniczny. Można tam spędzić cały pogodny dzień. Z pewnością do gustu przypadnie spacer z alpakami w Gospodarstwie Jeziorkowo. Na Błoniach można organizowane są gry we frisbee. Jak widzimy, pomysłów na randkę w Krakowie jest bardzo dużo. Wszystko zależy od naszych preferencji.

Zobacz więcej podobnych postów