Kulki Kegla - jak ich używać?
Rozrywka

Kulki Kegla - jak ich używać?

Kulki Kegla wzmacniają mięśnie pochwy i dna miednicy. Małe, obciążone kuleczki różnią się rozmiarem, kolorem i ciężarem, dzięki czemu z pewnością dobierzesz je do swoich potrzeb. Nie tylko łagodzą problem nietrzymania moczu, lecz także zwiększają intensywność orgazmu. Urozmaicają również zabawy z partnerem. Sprawdź, jak ich używać!

Kulki Kegla: mocniejsze mięśnie dna miednicy

Siedzący tryb życia, powtarzające się ruchy, urazy i ciąża mogą osłabiać organizm na wiele sposobów. Długotrwałe siedzenie pogarsza kondycję, zarówno pod względem wydolności aerobowej, jak i siły. Mocne mięśnie dna miednicy zmniejszają ryzyko obniżania narządów rodnych, nietrzymania moczu i bolesnego stosunku. Z pomocą przychodzą kulki kegla, które nie tylko urozmaicą trening mięśni Kegla, lecz także wzbogacą życie intymne. Pamiętaj, aby po każdym użyciu dokładnie je wymyć.

Kulki Kegla - jak ich używać?

Jak włożyć kulki Kegla?

Zanim przyjmiesz właściwą pozycję, wyciśnij dużą ilość lubrykantu, a następnie nałóż go na miejsca intymne. W ten sposób unikniesz dyskomfortu podczas wprowadzania wspomnianych kulek. Teraz połóż się w wygodnej pozycji. Następnie powoli i w równym tempie włóż pierwszą kuleczkę. Upewnij się, że nie włożyłaś jej zbyt głęboko. Kule gejszy zazwyczaj połączone są sznureczkiem. Pamiętaj, aby wsunąć go do pochwy. Teraz delikatnie włóż drugą kulkę. Jeżeli Twoje kule mają sznurek lub pętlę do wyjmowania, upewnij się, że wisi poza pochwą. Sprawdź, czy przypadkowo nie wsunąłeś go z kuleczkami. Napnij mięśnie dna miednicy, aby kule trzymały się stabilnie.

Kulki gejszy - zabawki erotyczne

Wspomniane kulki wzmocnią wrażenia, niezależnie od tego, czy będziesz pocierać łechtaczkę, czy eksplorować strefy erogenne. Połóż się na łóżku, a następnie włóż kuleczki Kegla do pochwy i zacznij ściskać mięśnie dna miednicy. Kiedy staniesz się pobudzona, możesz zacząć masować części intymne. Możesz też włożyć kulki gejszy i sięgnąć po ulubiony wibrator. Ściskając, pocieraj zabawką erotyczną łechtaczkę i okolice pochwy.

Prezentowany gadżet może również urozmaicić igraszki z partnerem. Wspaniale podgrzeją atmosfera i zapewnią niezapomniane doznania. Możesz je włożyć przed pójściem na randkę lub gra wstępną. Pamiętaj, aby wyciągnąć kuleczki, zanim partner wejdzie w Ciebie.

Kulki Kegla - jak ich używać?

Jak wyjąć kulki kegla?

W zależności od użytych kuleczek i własnych preferencji, możesz je nosić maksymalnie sześć godzin dziennie. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z ginekologiem lub seksuologiem. Jeżeli wybrany model ma sznureczek lub pętelkę, ułóż się w wygodnej pozycji. Następnie nałóż dużą ilość żelu intymnego na okolice pochwy. Teraz powoli pociągnij za sznurek lub pętlę, aż kuleczki się wysuną.

Jeśli Twój model nie ma sznureczka ani pętelki, stań prosto i rozstaw stopy nieco szerzej niż biodra. Następnie ugnij lekko kolana, aż znajdziesz się w wygodnym przysiadzie. Ściśnij mięśnie pochwy, aby wypchnąć kulki, podobnie jak wyciągałabyś tampon lub zabawkę erotyczną. Jeżeli czujesz dyskomfort podczas wyciągania, użyj więcej lubrykantu. Możesz także zakaszleć, poruszać się, a nawet poskakać, aby ułatwić mięśniom kurczenie się i rozluźnianie. Postaraj się zachować cierpliwość, z czasem nabierzesz wprawy.

Czytaj kolejny

Krakowskie legendy

Zobacz więcej podobnych postów